دولت از اردوهای راهیان نور حمایت کند

منتخب مردم قم در انتخابات مجلس نهم:
دولت از اردوهای راهیان نور حمایت کند

خبرگزاری فارس: منتخب مردم قم در انتخابات مجلس نهم گفت: مسئولین و دولت باید از اردوهای راهیان نور حمایت کنند زیرا این اردوها موجب بیمه شدن جوانان میهن اسلامی می‌شود.

خبرگزاری فارس: دولت از اردوهای راهیان نور حمایت کند

به گزارش خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی سپاه استان قم، احمد امیرآبادی با اشاره به برگزاری اردوهای راهیان نور در سراسر کشور اظهار کرد: اسوه‌های شهید و شهادت که برگرفته از فرهنگ عاشورایی تشیع هستند، در اردوهای راهیان نور تبلور می‌یابند.

وی ادامه داد: این اردوها تاثیرات عجیبی روی جوانان دارد و خاطرات بسیاری از این بازدیدها وجود دارد که نشان می‌دهد این سرزمین‌ها ویژگی خاصی دارند.

منتخب مردم قم در نهمین دوره انتخابات مجلس ابراز داشت: به دلیل سن و سال کمی که بسیاری از شهدای ما داشته‌اند و نیز سختی‌هایی که در جنگ متحمل شده‌اند، جوانان ما با تاثیر گرفتن از این مظلومیت‌ها تحول عمیقی در زندگی خود ایجاد می‌کنند.

وی افزود: جوانان پس از حضور در سرزمین‌های نور و زیارت یادمان‌های شهدا با آنها عهد و پیمان‌ می‌بندند که گاهی اوقات این پیمان‌ها مسیر زندگی‌شان را عوض می‌کند.

امیرآبادی ابراز داشت: مسئولین و دولت باید از اردوهای راهیان نور حمایت کنند زیرا این اردوها موجب بیمه شدن جوانان میهن اسلامی می‌شود.

وی با اشاره به ضرورت سرمایه‌گذاری بر روی این مسئله خاطرنشان کرد: این کار موجب ادامه تاثیرگذاری‌های عمیق و گسترده بر روی جوانان خواهد شد.

/ 0 نظر / 43 بازدید