چاپ و توزیع 10 هزار نسخه راهنمایی گردشگری اهر برای مسافران نوروزی

عضو اصلی ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان اهر خبر داد
چاپ و توزیع 10 هزار نسخه راهنمایی گردشگری اهر برای مسافران نوروزی

خبرگزاری فارس: عضو اصلی ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان اهر از چاپ بیش از 10 هزار نسخه پرشور و راهنمای گردشگری برای مسافران نوروزی این شهرستان خبر داد.

خبرگزاری فارس: چاپ و توزیع 10 هزار نسخه راهنمایی گردشگری اهر برای مسافران نوروزی

به گزارش خبرگزاری فارس از اهر، حسن بالاگر ظهر امروز در جلسه ستاد تسهیلات نوروزی این شهرستان گفت: به منظور آشنایی بیشتر گردشگران و مسافران نوروزی از جاذبه‌ها و ظرفیت‌های بالقوه شهرستان اهر در حوزه گردشگری و آثار تاریخی این شهرستان به مناسبت سی امین سال تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی بروشور و بسته‌های ویژه فرهنگی و نقشه راهنمایی شهر اهر که تمام نیازهای عمومی و ضروری برای مسافران نوروزی و گردشگران تدارک دیده شده و با همکاری صمیمانه پرسنل تلاشگر هلال احمر و کانون دانشجویی هلال احمر واحد اهر در اختیار خودروهای عبوری و مسافران نوروزی قرار داده شده است.

وی اضافه کرد: همچنین نمازخانه این دانشگاه، استادسرا و سرویس‌های بهداشتی با هماهنگی انتظامات واحد برای استفاده مسافران نوروزی آماده شده است.

عضو اصلی ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان اهر گفت: برای آشنایی بیشتر مسافران آثار تاریخی و نقاط گردشگری این شهرستان و عکس‌ها و شرح این آثار در قالب بنرهای بزرگ در معرفی دید علاقمندان قرار داده شده است.

وی، حضور گردشگران و مسافران نوروزی را نسبت به سال گذشته قابل توجه اعلام کرد و افزود: با هماهنگی و تدبیر ویژه فرمانداری و دبیرخانه دائمی ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان و همکاری و تعامل ادارات خدماتی امسال نسبت به سال‌های گذشته شاهد ارائه خدمات مناسب به گردشگران بودیم.

/ 0 نظر / 17 بازدید