حمایت از کار سبب بهبود وضعیت کارگران می شود

امام جمعه بوکان:
حمایت از کار سبب بهبود وضعیت کارگران می شود

خبرگزاری فارس: امام جمعه بوکان گفت: تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی سبب بهبود وضعیت کارگران می شود.

خبرگزاری فارس: حمایت از کار سبب بهبود وضعیت کارگران می شود

ماموستا عبدالرحمن خلیفه زاده امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: حمایت از کار به نوعی ایجاد فرصت های شغلی جدید، حمایت از اشتغالهای موجود و حمایت از حقوق کارگران را شامل می شود که مقام معظم رهبری با بصیرت و درایت خود آن را در شعار محوری سال گنجانده است.

وی با بیان اینکه در توجه به تولید ملی نیز باید ارتقای شاخصه های کیفی و کمی تولیدات به صورت همزمان مورد توجه قرار گیرد، تصریح کرد: برای این منظور لازم است تا با دقت بیشتری در زمینه تولید وارد شویم و طوری نباشد که مردم به دلیل عدم کیفیت کالاهای داخلی از کالاهای خارجی و تولیدات خارج از کشور استفاده کنند.

این مسئول توجه به این موضوع را یکی از اساسی ترین موضوعات دانست و افزود: در این صورت می توانیم بهتر از این در برابر تحریم ها موافقت کرده و به خودکفایی برسیم.

خلیفه زاده حمایت از کار را یکی دیگر از بخش های شعار امسال اعلام کرد و گفت: حمایت از کار نیز در برگیرنده تمام مسائلی است که سبب حمایت از کار می شود که این موضوع یکی از موضوعات اصلی در اقتصاد هر کشور محسوب می شود.

وی ادامه داد: در گرو توجه به بخش های مختلف شعار " تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی " است که می توانیم در زمینه اقتصادی در مقابل تمام کشورهای منطقه حرفی برای گفتن داشته باشیم.

این مسئول پیشرفت ایران اسلامی را در سالهای پس از پیروزی انقلاب در سایه توجه به بیانات مقام معظم رهبری دانست و ادامه داد: با توجه به درایت مقام معظم رهبری، ایشان امسال را به این نام نامگذاری کرده آند تا توجه هر چه بیشتر به مقوله تولید، سرمایه گذاری و کار شود.

/ 0 نظر / 46 بازدید