بارش 19 میلی‌متر باران در زنجان

در چند روز گذشته صورت گرفت
بارش 19 میلی‌متر باران در زنجان

خبرگزاری فارس: رئیس اداره آمار اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: از آغاز بارش‌ها در استان زنجان با 19.4 میلی‌متر بیشترین بارندگی را داشته است.

خبرگزاری فارس: بارش 19 میلی‌متر باران در زنجان

احد یاغموری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان وضعیت جوی استان زنجان را در 24 ساعت آینده قسمتی ابری گاهی تمام ابری پیش‌بینی و اظهار کرد: در روز جمعه استان شاهد بارش‌هایی در نقاط مختلف خواهد بود.

وی وزش باد به نسبت شدیدی را برای روز جمعه در سطح استان زنجان پیش‌بینی کرد و افزود: دمای استان در این مدت تغییرات محسوسی نخواهد داشت.

رئیس اداره آمار اداره کل هواشناسی استان زنجان تصریح کرد: امروز پدیده خاص جوی در استان وجود ندارد و وضعیت جوی پایداری تا اواخر روز پنجشنبه در استان وجود خواهد داشت.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگار فارس درباره میزان بارش‌ها در سطح استان زنجان گفت: از آغاز بارش‌ها در سطح استان زنجان با بیش از 19 میلی‌متر بارش، بیشترین میزان بارش را در بین مراکز شهرستان‌ها داشته است.

یاغموری میزان بارش را در دو شهرستان خرم‌دره و ابهر از روز سه‌شنبه تاکنون 1.8 میلی‌متر اعلام و اضافه کرد: میزان بارش در شهرستان ماهنشان در این مدت 11.6 میلی‌متر بوده است.

وی ادامه داد: از آغاز بارش‌ها در سطح استان زنجان در شهرستان قیدار 7.7 میلی‌متر باران باریده است.

رئیس اداره آمار اداره کل هواشناسی استان زنجان میزان بارش را در شهرستان آب‌بر 11.6 میلی‌متر اعلام کرد.

وی با اشاره به اینکه میزان بارش‌ها در برخی شهرستان‌ها قابل توجه نبوده است گفت: میزان بارش‌ در شهرستان گرماب 2.6 میلی‌متر بوده است.

یاغموری دمای صبح امروز شهر زنجان را چهار درجه بالای صفر عنوان کرد و افزود: این دما نسبت به دیروز تغییری نکرده است.

وی سردترین مراکز شهرستان‌ها را در روز گذشته با صفر درجه مربوط به دو شهرستان زنجان و قیدار اعلام کرد و ادامه داد: در همین مدت دمای دو شهرستان ماهنشان و خرم‌دره نیز در گرم‌ترین زمان به 14 درجه بالای صفر رسید.

وی رطوبت صبح امروز شهر زنجان را 65 درصد عنوان کرد.

/ 0 نظر / 23 بازدید