دستگاه قضایی تأمین‌کننده نمای امنیتی و عدالتی است

رئیس کل دادگستری استان قزوین:
دستگاه قضایی تأمین‌کننده نمای امنیتی و عدالتی است

خبرگزاری فارس: رئیس کل دادگستری استان قزوین در بازدید از شعب دادگستری استان قزوین گفت: دستگاه قضایی و دادگستری تأمین‌کننده امنیت و عدالت در استان است.

خبرگزاری فارس: دستگاه قضایی تأمین‌کننده نمای امنیتی و عدالتی است

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین به نقل از روابط عمومی دادگستری استان قزوین، جمال انصاری در آغاز سال جدید در بازدید از کلیه شعب محاکم، دادسرا و شورای حل اختلاف قزوین ضمن تبریک سال 91 اظهار کرد: در سال گذشته تلاش مجموعه دادگستری استان قزوین آسایش مردم و مراجعان به این دستگاه را که یکی از مهم‌ترین اهداف قوه قضائیه است به همراه داشته که امیدوارم در سال جدید این تلاش افزوده شده و رضایتمندی بیشتر مردم را در دستگاه قضایی استان شاهد باشیم.

رئیس کل دادگستری استان قزوین افزود: مهم‌ترین هدف ما خدمت رسانی به صورت عادلانه به جامعه است که باید در این روند از تمامی ابزارهای مدیریتی و ظرفیت‌های نیروی انسانی بیشترین استفاده را داشته باشیم.

انصاری به تکریم ارباب رجوع اشاره کرد و گفت: امروز ما با فزونی مطالبات مردم رو به رو هستیم که باید پاسخ متناسب و هم‌شأن مطالبات داشته باشیم، چراکه استقرار عدالت با دادگستری گره خورده و بر این اساس بایستی حق محوری را در استان مدیریت کنیم که البته این مسئله یک مدیریت جمعی و سیستمی را می‌طلبد.

وی در ادامه تصریح کرد: برای خدمت به مردم باید نگاه متفاوت داشته باشیم چراکه بسیاری از ساز و کارهای حاکمیتی توسط دستگاه قضایی اجرا می‌شود، بنابراین باید نمای امنیتی و عدالتی استان را تأمین کنیم.

انصاری در ادامه این بازدید ضمن اشاره به جایگاه تکنولوژی در انجام امور قضایی عنوان کرد: پیشرفت تکنولوژی نه تنها سبب تسریع امور و کاهش زمان دادرسی شده بلکه از اطاله وقت اصحاب دعوی نیز جلوگیری کرده و درصد خطا را در فرایند رسیدگی به دعاوی به حداقل رسانیده است.

/ 0 نظر / 19 بازدید