100 هزار گردشگر وارد سعدآباد شدند

در 2 روز اول تعطیلات
100 هزار گردشگر وارد سعدآباد شدند

خبرگزاری فارس: بخشدار سعدآباد گفت: طی دو روز اول تعطیلات، 100 هزار گردشگر وارد سعدآباد شدند.

خبرگزاری فارس: 100 هزار گردشگر وارد سعدآباد شدند

غلامرضا وفایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سعدآباد اظهار داشت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون بیش از 100 هزار مسافر و گردشگر وارد سعدآباد شده‌اند و از مناطق دیدنی و گردشگری سعدآباد دیدن کرده‌اند.

وی افزود: سعدآباد دارای قدمتی طولانی و مردمی بافرهنگ است و جاذبه‌های تاریخی و باستانی بسیار ارزشمندی دارد.

بخشدار سعدآباد خاطرنشان کرد: منطقه زیراه از قدیمی‌ترین مناطق جنوب کشور است که همه ساله بخش عظیمی از مهمانان نوروزی از این منطقه و چشمه زیبای آن بازدید می‌کنند.

وفایی با اشاره به اهمیت روستای گردشگری دورودگاه تصریح کرد: وجود بقایای کاخ کورش و کاخ بردک‌سیاه بازمانده از دوره هخامنشی در واقع نشان دهنده قدمت طولانی این روستاست و نخلستان‌های انبوه و رودخانه‌های زیبای اطراف دورودگاه نیز از دیگر جاذبه‌هایی است که سبب جذب مهمانان می‌شود.

وی اضافه کرد: سال گذشته بیش از 1.5 میلیون مسافر از بخش سعدآباد بازدید کردند و امسال با تلاش‌هایی که برای زیباسازی و توسعه مناطق گردشگری انجام داده‌ایم انتظار داریم شاهد افزایش تعداد مهمانان باشیم.

بخشدار سعدآباد گفت: تعداد زیادی مدرسه و بیش از 100 اتاق و کلاس درس برای مهمانان نوروزی مهیا شده و تجهیزات اولیه و بهداشتی لازم نیز در اختیار مهمانان قرار گرفته است.

وفایی اذعان داشت: ستاد تسهیلات سفر برای تامین امنیت مهمانان نوروزی نیز تمهیدات لازم را اندیشیده است و انتظار داریم مهمانان از امکانات رفاهی و تفریحی نیز رضایت خاطر داشته باشند.

/ 0 نظر / 16 بازدید