اهالی فوتبال به عیادت علی دایی رفتند

 
اهالی فوتبال به عیادت علی دایی رفتند

خبرگزاری فارس: جمعی از بازیکنان، مربیان و مدیران فوتبال کشور برای عیادت از علی دایی در بیمارستان لاله تهران حاضر شدند.

خبرگزاری فارس: اهالی فوتبال به عیادت علی دایی رفتند

به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران به‌نقل از روابط‌عمومی باشگاه فرهنگی‌‌ ـ ورزشی راه‌آهن شهرری، جمعی از بازیکنان، مربیان و مدیران فوتبال کشور روز دوشنبه برای عیادت از علی دایی در بیمارستان لاله تهران حاضر شدند.

مراحل درمان علی دایی از روز یکشنبه در بیمارستان لاله تهران پیگیری می‌شود. شرایط جسمانی سرمربی تیم راه‌آهن امروز به مراتب بهتر از گذشته بود و پزشکان از شرایط جسمانی‌اش ابراز رضایت کردند. دایی حتی امروز از تخت بلند شده و چند قدم راه رفته است که همین مسئله امیدواری برای بهبودی او را بیش از پیش کرده است.

روز دوشنبه گروهی از اهالی فوتبال در بیمارستان لاله تهران حضور یافته و از سرمربی تیم راه‌آهن عیادت کردند که از بین آنها می‌توان به احمدرضا عابدزاده، کارلوس کی‌روش، محمدحسین انصاری‌فرد، محمد رویانیان، افشین پیروانی، محمدحسن انصاری‌فرد، پژمان جمشیدی، یحیی گل‌محمدی، بهزاد غلامپور، ابراهیم شکوری، مازیار زارع، رضا نورمحمدی، حمید علی عسگر، محمد نوری، غلامرضا رضایی، عباس کارگر، محمد نوازی، ضیا عربشاهی، مهدی اربابی، جمشید زارع، علیرضا محمد، هادی نوروزی، رحمان احمدی، بازیکنان راه‌آهن و یکی از مالکان این باشگاه اشاره کرد.

دایی مراحل درمان را به خوبی طی می‌کند و در صورتی که مشکل خاصی به وجود نیاید ظرف یکی، دو روز آینده از بیمارستان مرخص خواهد شد.

/ 0 نظر / 42 بازدید