رانندگان سفر تلخی برای خود و خانواده رقم نزنند

فرمانده پلیس راه جیرفت:
رانندگان سفر تلخی برای خود و خانواده رقم نزنند

خبرگزاری فارس: فرمانده پلیس راه جیرفت گفت: رانندگان باید احتیاط لازم را انجام دهند تا سفر تلخی برای خود و خانواده رقم نزنند.

خبرگزاری فارس: رانندگان سفر تلخی برای خود و خانواده رقم نزنند

اسماعیل جهانشاهی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در جیرفت با ذکر توصیه‌هایی به رانندگان در ایام عید نوروز اظهار داشت: باید رعایت سرعت مطمئنه، استفاده از کمربند ردیف دوم، پرهیز از عجله و شتاب، عدم استفاده از تلفن همراه در حین رانندگی و عدم رانندگی در زمان خستگی و خواب‌آلودگی مدنظر رانندگان قرار گیرد.

وی در زمینه برخورد با تخلف‌های حادثه‌ساز گفت: با رانندگان حادثه‌ساز با قاطعیت و بدون اغماض برخورد می‌شود و وسایل نقلیه آن‌ها به پارکینگ منتقل می‌شود.

 جهانشاهی تصریح کرد: نقاط حادثه‌خیز حوزه استحفاظی پلیس‌راه شهرستان جیرفت روی نقشه مشخص شده است که در هنگام ورود مسافران به شهر به آن‌ها ارائه می‌شود تا از این طریق از حوادث احتمالی پیشگیری شود.

 وی خاطرنشان کرد: هفت هزار سؤال ترافیکی میان مسافران توزیع و از بین پاسخ‌های صحیح به قید قرعه به 14 نفر جوایزی ارزنده اهدا می‌شود.

 جهانشاهی بیان داشت: هدف از این کار ارتقا سطح فرهنگ ترافیک میان مردم است.

 فرمانده پلیس راه جیرفت عنوان کرد: سنجش وضعیت راه، سبقت مجاز، سرعت مجاز، سلامت راننده، سلامت خودرو، سلامت سرنشینان و سفر سالم هفت‌سین پلیس راه برای نوروز 91 است.

 وی افزود: با توجه به قانون جدید جرایم رانندگی، رانندگان باید احتیاط لازم را انجام دهند تا در صورت جریمه شدن، سفر تلخی برای خود و خانواده رقم نزنند. 

/ 0 نظر / 13 بازدید