نامگذاری امسال بشارت رهبری به مجاهدان اقتصادی است

استاندار آذربایجان غربی:
نامگذاری امسال بشارت رهبری به مجاهدان اقتصادی است

خبرگزاری فارس: استاندار آذربایجان غربی گفت: رهبر معظم انقلاب با نامگذاری امسال به نام تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی به مجاهدان اقتصادی بشارت داد.

خبرگزاری فارس: نامگذاری امسال بشارت رهبری به مجاهدان اقتصادی است

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه وحید جلال‌زاده ظهر امروز در دیدار نوروزی با ائمه جمعه، علما و روحانیان، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مدیران دستگاه‌های اجرایی، فرمانداران، اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا در آذربایجان غربی اظهار داشت: مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان باید در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری تلاش کرده و برنامه‌ریزی صحیح و دقیقی داشته باشند.

وی با تاکید بر خرید کالاهای ایرانی و حمایت از تولیدات ملی افزود: با حمایت از سرمایه ایرانی و خرید کالاهای تولید شده در کشور، فرصت‌های شغلی موجود در کشور پایدار می‌شود.

جلال‌زاده با اشاره به موفقیت‌های استان آذربایجان غربی در سال گذشته گفت: در سال جهاد اقتصادی اقدامات و برنامه‌های قابل توجهی در حوزه اقتصادی در استان صورت گرفت به طوری که در محور ارزش‌گزاری به تولید ملی، یک میلیارد دلار صادرات غیر نفتی در استان انجام شده که این رقم امسال باید با تلاش بخش‌های تولیدی استان افزایش یابد.

این مسئول حمایت از کار و سرمایه ایرانی را مورد تاکید قرار داد و اضافه کرد: امسال نیز مانند سال گذشته و بلکه بیشتر از آن در راستای هموار کردن مسیر توسعه و پیشرفت در استان تلاش می‌کنیم.

وی با اشاره به فعالیت مدیران استان در سال گذشته در حوزه اقتصادی و عمرانی ادامه داد: در این بخش با دو سفر پیاپی رئیس جمهوری به استان پروژه‌هایی به ارزش 600 میلیارد تومان در استان به بهره‌برداری رسید و این پروژه‌ها شتاب جهشی توسعه استان را در زمینه‌های مختلف فراهم کرد.

استاندار آذربایجان غربی با اشاره به مشارکت بیش از 70 درصدی در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در سال گذشته مردم ایران اسلامی با حضور در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی حماسه‌ای ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی آفریده و دشمنان را بیش از پیش ناامید و مأیوس کردند.

/ 0 نظر / 22 بازدید