نقاط حادثه‌خیز برازجان برطرف شد

شهردار برازجان:
نقاط حادثه‌خیز برازجان برطرف شد

خبرگزاری فارس: شهردار برازجان گفت: نقاط حادثه‌خیز برازجان برطرف شدند.

خبرگزاری فارس: نقاط حادثه‌خیز برازجان برطرف شد

کریم حسین‌آبادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در برازجان اظهار داشت: شهر برازجان از جاذبه‌های گردشگری و توریستی بسیار بالایی برخوردار است و باید از این ظرفیت فوق‌العاده بیشتر استفاده کنیم.

وی افزود: در چند سال اخیر مدیریت گردشگری و میراث فرهنگی استان توجه خوبی به توسعه زیرساخت‌های گردشگری در سراسر استان داشته و در دشتستان نیز کارهای مناسبی در این راستا صورت گرفته است.

شهردار برازجان خاطرنشان کرد: از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون بیش از 50 هزار گردشگر نوروزی در برازجان اسکان یافته‌اند که انتظار داریم تا پایان تعطیلات افزایش چشمگیری داشته باشد.

حسین‌آبادی تصریح کرد: تجهیز و نوسازی اماکن تفریحی و زیباتر کردن نقاط پرترافیک شهر در نیمه دوم سال گذشته انجام شد و در سال جاری شاهد رضایت خاطر مهمانان هستیم.

وی اذعان داشت: پیاده‌رو سازی، ایجاد فضای سبز، تجهیز پارک‌ها و فضاهای سبز و بهسازی و بازگشایی معابر پرترافیک و اصلی شهر از جمله برنامه‌های مهم شهرداری است که به اتمام رسیده است.

شهردار برازجان از تجهیز و نوسازی 35 پارک در برازجان خبر داد و گفت: بیش از 4.5 میلیارد ریال برای این امر مهم هزینه شده است.

حسین‌آبادی با اشاره به رفع نقاط حادثه‌خیز برازجان افزود: از ابتدای سال جاری برای رفع نقاط حادثه‌خیز برازجان اقدامات زیربنایی انجام شده و از 10 نقطه حادثه‌خیز و پرخطر تاکنون چهار نقطه کاملا رفع شده و به تدریج سایر نقاط حادثه‌خیز نیز رفع می‌شود.

وی اظهار داشت: برای ساختن شهری زیبا و آباد باید از همه ظرفیت‌های موجود به نحو مطلوب استفاده کنیم و نظر و دیدگاه مردم در امر ساختن شهر بسیار مهم است.

/ 0 نظر / 16 بازدید