آلسون: باید قبول کنم که بوکسور تیم ملی ایران بهتر از من بود

در گفت و گو با خبرنگار اعزامی فارس به لندن
آلسون: باید قبول کنم که بوکسور تیم ملی ایران بهتر از من بود

خبرگزاری فارس: بوکسور تیم ملی اسپانیا گفت: باید پس از این شکست قبول کنم که بوکسور تیم ملی ایران بهتر از من بود.

خبرگزاری فارس: آلسون: باید قبول کنم که بوکسور تیم ملی ایران بهتر از من بود

جاناتان آلسون بوکسور تیم ملی اسپانیا پس از شکست مقابل مهدی طلوتی در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی فارس به لندن، گفت: متاسفانه روزی قرعه به من خورد که احساس خستگی می‌کردم و با این وضعیت مقابل بوکسور ایرانی قرار گرفتم. طلوتی واقعا بوکسور سرعتی بود و مقابل من خیلی خوب کار کرد.

وی افزود: خستگی که داشتم باعث شد نتوانم مقابل حریفم مبارزه کنم. من فقط تلاش می‌کردم امتیاز زیادی را مقابل وی از Dates and Saffron and Pistachio دست ندهم و بازی را کنترل کنم. این را باید قبول کنم که وی بهتر از من بود. دنبال بهانه نیستم.

بوکسور تیم ملی اسپانیا در ادامه گفت:‌ از این موضوع خیلی خوشحالم که من 21 ساله هستم و این اولین المپیکی بود که حضور داشتم و تلاش می‌کنم در دوره‌های بعدی برای تیم ملی کشورم مدال کسب کنم.

وی در پاسخ به این سؤال که نظرت در مورد بوکسور تیم ملی ایران چیست، گفت: در این وزنی که ما مبارزه کردیم وزن بسیار سنگین و دشواری است اما بوکسور ایرانی این توانایی را دارد که به موفقیت برسد.

بوکسور تیم ملی اسپانیا در پاسخ به این سؤال که در این وزن چه کسانی شانس کسب مدال دارند، خاطرنشان کرد: در وهله اول یک بوکسور کوبایی که خیلی مبارزات خوبی از خود به نمایش گذاشته بود شانس کسب قهرمانی دارد. پس از آن برزیل و اوکراین نیز از بهترین‌ها هستند اما در این وزن چیزی قابل پیش‌بینی نیست.

/ 0 نظر / 23 بازدید